Категории на производи

ПРИКАЗ НА ПРОИЗВОД

ЗА САД

 • Нашата компанија

  Нашата компанија

  FuZhou Easy Pet Garden LTD was established in 2013. Our factory covers an area of 10000 square meters and annual production capacity of 300HQ containers. We engaged in the research, development, production, sale and service of pet items and garden funiture series. We believe trendsetting design and longstanding durability pet items and garden furniture is more popular than ever. It is a stylish, practical solution for any outdoor space. We pride ourselves to produce these beatiful, luxury, practical items for your enjoyment.
 • Кои сме ние

  Кои сме ние

  Ние се наоѓа во Longyan град со удобен превоз пристап. Посветен на строга контрола на квалитет и внимателен услуга по продажбата, нашите КК тим ги следи сите аспекти на производството за да бидете сигурни дека најдобар квалитет е потврдена.
 • Што правиме

  Што правиме

  Нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање за да се произведе и да разговараат за вашите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите. Ние секогаш се развие конкурентен предмети во миленичиња опсег за правење на нашите клиенти имаат добра продажба на пазарот. Во последните неколку години, нашата компанија воведе серија на напредни опрема за подобрување на квалитетот на стоките и намалување на одредување на трошоците.

Нови пристигнувања

ПРИКАЗ НА ПРОИЗВОД

ВЕСТИ

прес-центар