Kategoritë e produkteve

PRODUCT DISPLAY

RRETH SHBA

 • Kompania jone

  Kompania jone

  FuZhou Easy Pet Garden LTD was established in 2013. Our factory covers an area of 10000 square meters and annual production capacity of 300HQ containers. We engaged in the research, development, production, sale and service of pet items and garden funiture series. We believe trendsetting design and longstanding durability pet items and garden furniture is more popular than ever. It is a stylish, practical solution for any outdoor space. We pride ourselves to produce these beatiful, luxury, practical items for your enjoyment.
 • Kush Jemi Ne

  Kush Jemi Ne

  Ne jemi të vendosur në qytetin e Longyan me qasje të përshtatshëm të transportit. Dedikuar për kontroll të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të zhytur në mendime të konsumatorëve, ekipi QC ynë monitoron çdo aspekt të prodhimit për të siguruar cilësi më të mirë është i mbështetur.
 • Çfarë bëjmë ne

  Çfarë bëjmë ne

  Anëtarët me përvojë tona stafit janë gjithmonë në dispozicion për të prodhuar dhe për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të konsumatorëve. Ne gjithmonë zhvillimin e artikuj konkurruese në varg manar për të bërë klientit tonë kanë shitje të mirë në treg. Në vitet e fundit, kompania jonë ka prezantuar një seri të pajisjeve të avancuara për përmirësimin e cilësisë mallrave dhe të shkurtuar shpenzimet.

Arritje të reja

PRODUCT DISPLAY

LAJME

LAJME CENTER